Şeker Patlatma

Şeker Patlatma oyunu 341 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Eğlenceli Oyunlar

Şeker Patlatma Şeker Patlatma ; Ringte dövüş yaparken iplerle gerili olan karakterinizi ibrenin tam ortada olduğu zaman mause(fare) ile basıyorsunuz ve bisonu fırlatıyorsunuz. O da kaçan şekerlemelerin üzerinden ilerleyecektir. Oyunun ilk bölümlerinde çok fazla ilerleyemeye bilrisiniz. Her bölüm bittiğinde SHOP yazan yere tıklayarak bisonun daha hızlı gitmesini sağlayacak teçhizatlar alabilirsiniz. Teçhizatlarıda Space(boşluk) tuşuna basarak aktif edebiliyorsunuz.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şeker Patlatma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yıldız balon patlatma Yıldız balon patlatma Yıldız balon patlatma en az 3 benzer balon ile grup oluşturarak düşür ve puan kazanmanız gerekiyor. Balonların yığılarak aşağı ulaşmasına engel olun. Yoksa oyunu kaybedersiniz.

Şeker Tuzağı Şeker Tuzağı 2 resim arasındaki 5 farkı bulmalısınız.

Şeker Patlatma Şeker Patlatma Ringte dövüş yaparken iplerle gerili olan karakterinizi ibrenin tam ortada olduğu zaman mause(fare) ile basıyorsunuz ve bisonu fırlatıyorsunuz. O da kaçan şekerlemelerin üzerinden ilerleyecektir. Oyunun ilk bölümlerinde çok fazla ilerleyemeye bilrisiniz. Her bölüm bittiğinde SHOP yazan yere tıklayarak bisonun daha hızlı gitmesini sağlayacak teçhizatlar alabilirsiniz. Teçhizatlarıda Space(boşluk) tuşuna basarak aktif edebiliyorsunuz.

Korsan balon patlatma Korsan balon patlatma Korsan balon patlatma Görevleriniz aynı renkten 3 ya da daha fazla balonu bir arada patlatmaya çalışıyorsunuz. Size verilmiş olan süreyi iyi kullanarak baloncuklar çoğalmadan hepsini patlatmanız gerekiyor.

Çilek Kız Şeker Topla Çilek Kız Şeker Topla Çilek Kızın en tatlı rüyası, uçan kelebek üzerinde şeker ve pasta toplamak. Oyuna START yazısına tıklayarak başla, YÖN TUŞLARINDAN aşağı ve yukarı tuşları ile şekerleri topla.

Balon patlatma yarışı Balon patlatma yarışı Balon patlatma yarışı Göreviniz karakterinizin diğer karakterden daha kısa sürede balonunu şişirip patlatmaya çalışmaktır. Oyun yüklendikten sonra dilinizi seçip 1 player ya da 2 player butonlarına basıp oyuna başlayınız. Karakterinizi kontrol etmek için enter butonuna basıp balonları şişirmek için çalışıyorsunuz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.